خوشبختی،رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست.

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » تفریح ، فال و سرگرمی » فال روزانه » طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

 

طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه


فال روزانه متولدین فروردین ماه :


امروز فکرتان مشغول است و نمی توانید درست تصمیم گیری کنید. بین دو انتخاب گیر کرده اید و نمی دانید راه درست چیست. یکی از آنها به مسایل کاری و فناوری مربوط است و دیگری نیز کاری است اما در حوزه فعالیت خودتان می باشد. بهترین کار این است از دیگران کمک بگیرید. ارتباط های اجتماعی خود را زیاد کنید تا از دیدگاه های هر کدام به نفع خود بهره بگیرید. این آشنایی ها در شغلتان بسیار موثر هستند و موقعیت شما را بهتر می کنند. در مسایل عاطفی شاید شریک عاطفیتان به شما شک پیدا کرده باشد و دایم درصدد مچ‌گیری باشد. از این کار او آزرده نشوید و کاری که فکر می کنید درست است را انجام دهید. 


فال حافظ متولدین فروردین ماه :

 

رقص بر شعر تر و ناله نی خوش باشد خاصه رقصی که در آن دست نگاری گیرند
حافظ ابنای زمان را غم مسکینان نیست زین میان گر بتوان به که کناری گیرند
تعبیر:غرور و تعصب را رها کن و آینده نگر باش. اوضاع همیشه بر وفق مراد نیست. در روزگار توانمندی به یاد تنگدستان باش تا خداوند همیشه به تو یاری رساند.


طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت ماه :


 ‌امروز مشتری به برج میزان می رود. این قسمت از چارت شما به روابط دوستانه آشنایان و مسائل امنیتی مربوط می شود .تمام این قسمت در نقطه اوج خود قرار دارند.


فال حافظ متولدین اردیبهشت ماه :


ز بخت خفته ملولم بود که بیداری به وقت فاتحه صبح یک دعا بکند
بسوخت حافظ و بویی به زلف یار نبرد مگر دلالت این دولتش صبا بکند
تعبیر:با امید به خدا کارهایت آسان و هموار می شود. بهتر است که ناامید نباشی. اراده ی خود را محکم کن. به امید کمک دیگران ننشین و فریب ریاکاران را نخور. عقل خود را به کار گیر.

طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولدین خرداد ماه :

 

امروز در حالیكه ماه وارد سومین خانه شما یعنی خانه مربوط به محیط اطرافتان می‌شود، شما توانایی فرار كردن از مكان‌های شلوغ و دیوانه كننده را ندارید. اما فقط به خاطر اینكه كمی ‌بیشتر جلب توجه كنید، یكنواختی‌های روزانه را تبدیل به نمایش‌های عاشقانه نكنید!!‌ درعوض از هوش خود استفاده كنید تا دیگران را هم گرفتار كنید. اگر شما عضو كاملی از یك تیم باشید بیشتر مورد تشویق و تحسین قرار خواهید گرفت. 


فال حافظ متولدین خرداد ماه :

 

خنده و گریه عشاق ز جایی دگر است می‌سرایم به شب و وقت سحر می‌مویم
حافظم گفت که خاک در میخانه مبوی گو مکن عیب که من مشک ختن می‌بویم
تعبیر:هنوز تکلیف را با خود روشن نساخته ای و نمی دانی که چه راهی در پیش بگیری. منتظری که دیگران برای تو تصمیم بگیرند. بهتر است که درباره ی خود و اهداف خود تجدید نظر کنی تا بهتر بتوانی تصمیم بگیری. اراده ی خود را محکم کن.

 


طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین تیر ماه


فال روزانه متولدین تیر ماه :

 

امروز به هر جمع یا مهمانی که دعوت می شوید شرکت کنید. در آنجا می توانید با آدم های جدید آشنا شوید. این ارتباط ها برای روحیه شما بسیار خوب هستند. از آنها برای کار خود ایده و انرژی های مثبت بسیاری می گیرید  حالتان خیلی خوب خواهد بود. می توانید از این فضا برای شوخی با دوستان و ایجاد فضای دوستانه و صمیمی استفاده کنید. اما در زندگی عاطفی خود این حس های خوب را ندارید. مشکل و سوتفاهمی میان شما وجود دارد که موجب درگیری می شود. بهتر است با حرف به هم اعتماد بدهید که یکدیگر را دوست دارید و این تردیدها بیهوده هستند.


فال حافظ متولدین تیر ماه :


نمی‌کند دل من میل زهد و توبه ولی به نام خواجه بکوشیم و فر دولت او
مدام خرقه حافظ به باده در گرو است مگر ز خاک خرابات بود فطرت او
تعبیر:به زودی در کارها به توفیق و پیروزی می رسی و غم ها و رنج ها به شادی و سرور تبدیل می شود. اگر خودپسندی را رها کنی و به ضعف خود اقرار کنی می توانی راه های تازه ای را آزمایش کنی. به خداوند و کمک های او توکل داشته باش
 


طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین مرداد ماه


فال روزانه متولدین مرداد ماه :

 

شما عموما در هر جمعی می درخشید. امروز این مساله بیشتر از همه مورد توجه شما است. در مهمانی یا جلسه یا هر جمعی که حاضر شوید، دیگران توجه زیادی به شما نشان می دهند و موجب بهتر شدن حال شما می شود. البته این مساله جدیدی نیست و بسیاری از مواقع شما گل مجلس هستید و دیگران از مصاحبت با شما لذت می برند. امروز احتمالا پولی هم به دست شما می رسد. این موجب می شود تا بیشتر به دنبال پول درآوردن باشید. می توانید از انرژی های مثبت امروز برای برنامه ریزی کاری استفاده کنید. در زندگی عاطفی خود اگر مشکل دارید بهتر است با حرف آن را برطرف کنید. ترید و مشاجره نتیجه خوبی ندارد و فقط رابطه تان را خراب می کند.


فال حافظ متولدین مرداد ماه :

 

ما را بر آستان تو بس حق خدمت است ای خواجه بازبین به ترحم غلام را
حافظ مرید جام می است ای صبا برو وز بنده بندگی برسان شیخ جام را
تعبیر:از ریاکاران و این زندگی پر از رنگ و ریا خسته شده ای. فقط با صفای دل می توانی به لطف خداوند امیدوار باشی. مطمئن باش که خداوند یاور و دوستدار مخلصان است. در این زندگی دو روزه از حرص و ریا دوری کن.طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولدین شهریور ماه :

 

سیاره زحل از برج شما به برج میزان می رود.درآمدتان افزایش می یابد.اگر می توانید پول تان را سرمایه گذاری کنید.


فال حافظ متولدین شهریور ماه :

 

رسم بدعهدی ایام چو دید ابر بهار گریه‌اش بر سمن و سنبل و نسرین آمد
چون صبا گفته حافظ بشنید از بلبل عنبرافشان به تماشای ریاحین آمد
تعبیر:آنچه که مدت ها در انتظارش بودی به دست خواهی آورد. رنج ها و زحمت هایی که در این راه کشیدی، تو را به سعادت و نیک بختی می رساند. از طعنه و سرزنش دشمن نترس و ثابت قدم باش
 

طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر ماه :

 

با وجود اینكه عطارد به سرعت از نشانه شما دور می‌شود، حتی بهترین برنامه ریزی‌هایتان هم ممكن است فاش شوند. سعی نكنید از موقعیت‌هایی كه با آنها اشنا پنداری می‌كنید دوری كنید. حالا این می‌تواند دلیل خیلی خوبی باشد برای اینكه شما همیشه می‌خواستید دوباره در موقعیت‌هایی كه فكر می‌كردید مربوطه به گذشته هستند قرار بگیرید. پس به جزئیات بیشتر توجه كنید، وگرنه ممكن است وقتی كه شما این موقعیت را شناختید دوباره به عقب و جایگاه قبلی خود برگردید.


فال حافظ متولدین مهر ماه :

 

ساقی بیا که هاتف غیبم به مژده گفت با درد صبر کن که دوا می‌فرستمت
حافظ سرود مجلس ما ذکر خیر توست بشتاب هان که اسب و قبا می‌فرستمت
تعبیر:صبر و تحمل داشته باش. به زودی لطف خدا شامل حال تو می گردد و از اندوه و حسرت نجات پیدا می کنی. دیدار با دوست و محبوب چندان دور نیست و به زودی به آرزوی خود می رسی.


طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه متولدین آبان ماه :

 

امروز رویدادهای اجتماعی در اطراف خانه یا محل کار شما رخ می دهند. در آنها شرکت کنید و در آنجا دوستان جدید برای خود بیابید. می توانید با آشنایی با انسان های جدید، دانش و اطلاعات بسیار خوب و مفیدی از آنها کسب کنید. این مسایل در پیشرفت کاری شما بسیار موثر هستند. به هر جمعی که دعوت می شوید قبول کنید و بروید. در مسایل عاطفی کمی دچار ناراحتی هستید. نوعی شک و تردید میان شما وجود دارد که موجب شده از نظر عاطفی از هم دور شوید. اگر مشکلی هست بیان کنید و در مورد آن حرف بزنید تا برطرف شود. شکوت موجب ادامه این مسایل می شود و ممکن است رابطه تان خراب شود.

 

فال حافظ متولدین آبان ماه :


قبای حسن فروشی تو را برازد و بس که همچو گل همه آیین رنگ و بو داری
ز کنج صومعه حافظ مجوی گوهر عشق قدم برون نه اگر میل جست و جو داری
تعبیر:در انتخاب دوست و همنشین دقت کن. بیهوده با خودسری و ندانم کاری، هستی خود را تباه نکن. با سعی و کوشش خود می توانی به همه چیز برسی. سعی کن که عاقبت اندیش و موقر باشی و عجولانه تصمیم نگیری. از منیت و تکبر، چیزی غیر از زیان نخواهی دید. شرایط لازم برای کسب نتیجه ی مساعد را دارا هستی. به خودت اعتماد کن.

  

 


 

طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولدین آذر ماه :

 

امروز نمی توانید فکرتان را جمع کنید. ارتباط برقرار کردن با دیگران هم برایتان دشوار است. احساس می کنید هیچ کاری درست پیش نمی رود. خود را درگیر مسایل منفی یا شایعات بی پایه و اساس نکنید. بهترین کار این است که به همه چیز بی تفاوت باشید و روحیه خود را حفظ کنید. اگر نتوانید تمرکز کنید، هیچ کارتان درست پیش نخواهد رفت. در مسایل عاطفی نیز سعی کنید به جزئیات مسایل گیر ندهید و روز خود و عشقتان را خراب نکنید. باید امروز یک گوش در و گوش دیگر خود را دروازه کنید. بیشتر به نتیجه کارها و رفتارها توجه داشته باشید.


فال حافظ متولدین آذر ماه :


دوران همی‌نویسد بر عارضش خطی خوش یا رب نوشته بد از یار ما بگردان
حافظ ز خوبرویان بختت جز این قدر نیست گر نیستت رضایی حکم قضا بگردان
تعبیر:غرور و خودپسندی دام راه زندگی است. با دوستان خود با صداقت رفتار کن تا در مواقع ضروری به کمک تو بشتابند. فراق و دوری به دوستی و وصال منجر می شود. به آنچه داری قناعت کن و زیاده طلبی نکن.


طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولدین دی ماه :

 

شما هیجان را خیلی دوست دارید. همیشه برای داشتن اتفاق های جالب پیش قدم هستید. امروز این حس شما از همیشه بیشتر خواهد بود. برای جمع های دوستانه برنامه ریزی کنید. یا با خانواده برای تفریح بیرون شهر تقشه بکشید. از این همه انرژی و شعفی که دارید استفاده کنید تا لحظه های شادی در پیش داشته باشید. این روحیه موجب می شود تا در کارهای خود هم پیشرفت کنید. اگر ارتباط های خود را توسعه دهید می توانید از ایده های آنها برای کارهای خود بهره بگیرید. در مسایل عاطفی ممکن است امروز با فردی آشنا شوید که دقیقا هم فاز شما است. با او در مورد علاقه مندی های خود حرف بزنید و لحظه های شادی را با هم تجربه کنید.


فال حافظ متولدین دی ماه :

 

داور دارا شکوه‌ای آن که تاج آفتاب از سر تعظیم بر خاک جناب انداختی
نصره الدین شاه یحیی آن که خصم ملک را از دم شمشیر چون آتش در آب انداختی
تعبیر:به زودی به آرزوی خود می رسی و سعادت و نیکبختی بر زندگی ات سایه خواهد افکند و این حاصل رنج و زحمتی است که تحمل کرده ای. قدر لحظات زندگی را بدان و شکر خداوند را به جای آور
 

 


طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولدین بهمن ماه :

 

 امروز به مسایل ماورایی علاقه مند می شوید. شاید مطالعه در زمینه علم فیزیک یا ستاره شناسی بتواند روح حریصتان را ارضا کند. یا حتی می توانید در کلاس های این علوم ثبت نام کنید. حضور در این کلاس ها یا کنفرانس ها موجب می شود تا افراد جدیدی آشنا شوید. این برای موقعیت کاری شما بسیار خوب است. هم صحبتی با آنها موجب می شود در زندگی شخصی خود روحیه بهتری داشته باشید. البته به همه آدم ها هم نمی توان اعتماد کرد. مراقب غریبه ها باشید. در مسایل عاطفی، اگر مجرد هستید شاید امروز بتوانید با فردی آشنا شوید که در ظاهر بسیار به ایده آل های شما نزدیک است. اما اسیر عشق در یک نگاه نشوید. با احتیاط قدم بردارید.


فال حافظ متولدین بهمن ماه :

 

منعم مکن ز عشق وی ای مفتی زمان معذور دارمت که تو او را ندیده‌ای
آن سرزنش که کرد تو را دوست حافظا بیش از گلیم خویش مگر پا کشیده‌ای
تعبیر:با تمام وجود به کار خود ادامه بده تا به مقصود برسی. صبر و تحمل داشته باش و با آرامش به کار خود ادامه بده.
 


طالع بینی روزانه و فال حافظ 3 مهرماه

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند ماه :

 

امروز انرژی های جاری در هوا زیاد هستند و روحیه بسیار خوبی به شما می بخشند. در جمع های کاری، دوستانه یا خانوادگی شرکت کنید. این جمع ها برای روحیه شما بسیار خوب هستند. می توانید از آدم های جدید مسایل جدید یاد بگیرید. رویدادهای اجتماعی برای موقعیت کاری شما خوب هستند. در خلال این ارتباط ها می توانید با فردی آشنا شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد. با هم قرار بگذارید و در مورد علاقه مندی هایتان حرف بزنید. اما جانب احتیاط را نیز رعایت کنید. کمی فاصله را حفظ کنید تا دچار پشیمانی نشوید.


فال حافظ متولدین اسفند ماه :


از حسرت دهانش آمد به تنگ جانم خود کام تنگدستان کی زان دهن برآید
گویند ذکر خیرش در خیل عشقبازان هر جا که نام حافظ در انجمن برآید
تعبیر:در راه رسیدن به مقصود باید اراده ای محکم و راسخ داشته باشی. با دست روی دست گذاشتن و سهل انگاری، کاری از پیش نخواهی برد. از شکست ها تجربه بیندوز و امیدوار باش

گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

ارسال نظر


نام شما:   
پست الکترونیکی شما:  
 
 
Go Top