تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است.

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » خبرها » تبلیغات ایران خودرو سه بعدی شد

تبلیغات ایران خودرو سه بعدی شد

تاريخ: 11 اردیبهشت 1392 - توسط: vanda - موضوع: خبرها, جامعه
فارس: گروه صنعتی ایران خودرو برای اولین بار در صنعت ایران، از فناوری «واقعیت افزوده» درتبلیغات استفاده می‌کند که امکان نمایش به شکل سه بعدی در تلفن همراه و تبلت فراهم می‌شود.

به گزارش ایران خودرو، علی مصریان مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: فناوری «واقعیت افزوده» به زودی در تبلیغات خودروی رانا عرضه خواهد شد و در ادامه نیز سایر محصولات ایران خودرو توسط این فناوری معرفی خواهند شد.

وی اظهار داشت: با استفاده از فناوری Augmented Reality می‌توان یک جسم با حالت مجازی را از دریچه دوربین گوشی تلفن همراه یا تبلت به حالت واقعی در آورد و به نوعی ماکتی از آن را در اختیار داشت.

مصریان افزود: برای استفاده از این فناوری، نرم افزار مخصوص آن به صورت رایگان روی گوشی تلفن همراه یا تبلت نصب خواهد شد؛ پس از آن چنانچه کابر تصویر محصولات ایران خودرو روی بروشور، کاتالوگ، روزنامه و بیلبورد ها را روبروی لنز دستگاه خود قرار دهد، نرم افزار پس از شناسایی تصویر، ماکت سه بعدی از خودرو ارائه خواهد کرد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: درگام نخست اجرای این نرم افزار، کاربران می توانند نمای بیرونی خودرو را از زوایای مختلف مشاهده و رنگ های متنوع را برای محصول مورد نظر آزمایش کنند، در فازبعدی نیز کاربر می‌تواند نمای داخلی محصولات را به صورت سه بعدی مشاهده کند.

مصریان ادامه داد: سابقه این فناوری در دنیا یک و نیم ساله است و توسط شرکت‌های مطرح خودروسازی دنیا مانند بنز، فولکس واگن و ولوو به کار گرفته شده است، اما در ایران برای نخستین بار مورد استفاده قرار می گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد، با استفاده از این فناوری که حاصل ترکیبی از فنون تبلیغات و فناوری نوین است، هموطنان بتوانند با آگاهی و اشراف بیشتر خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.


گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

Go Top